Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: Menu item
nn: Menydel

en: reset
nn: sett til standardverdi
