Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Menu item
pa: ਮੇਨੂ ਆਈਟਮ
