Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Menu item
pl: Element menu

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: reset
pl: przywróć

en: settings page
pl: strona ustawień

en: There are no menu items yet.
pl: Brak elementów menu.
