Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: disabled
ro: dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Menu item
ro: Articol de meniu

en: Expanded
ro: Expandat

en: settings page
ro: pagina configurări

en: There are no menu items yet.
ro: Nu există încă elemente meniu.
