Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Menu item
sl: Menijski element

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: reset
sl: ponastavi
