Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Menu item
sq: Zëri i menusë

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: reset
sq: rivendos

en: There are no menu items yet.
sq: Nuk ka akoma asnjë zë menuje.
