Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Menu item
sv: Menyval

en: Expanded
sv: Utfällt

en: reset
sv: återställ

en: settings page
sv: inställningssida

en: There are no menu items yet.
sv: Just nu finns det inga menyval.
