Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: disabled
tr: etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Menu item
tr: Menü öğesi

en: Expanded
tr: Genişletilmiş

en: reset
tr: sıfırla

en: There are no menu items yet.
tr: Henüz bir menü öğesi bulunmuyor.

en: Display menu item title as plain text
tr: Menü ögesini düz metin göster
