Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك
