Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: disabled
uk: вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: edit
uk: редагувати

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: reset
uk: скинути

en: settings page
uk: сторінка налаштувань

en: There are no menu items yet.
uk: Поки ще пункти меню відсутні.
