Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: disabled
vi: tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: edit
vi: sửa

en: Menu item
vi: Mục liên kết

en: Expanded
vi: Mở rộng

en: reset
vi: thiết lập lại

en: settings page
vi: trang cấu hình

en: There are no menu items yet.
vi: Chưa có mục nào cho thực đơn.
