Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: disabled
es: desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: edit
es: editar

en: Menu item
es: Elemento de menú

en: Expanded
es: Expandido

en: reset
es: restablecer

en: settings page
es: Página de opciones

en: There are no menu items yet.
es: Todavía no hay elementos de menú.
