Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Menu item
hu: Menüpont

en: Expanded
hu: Nyitott

en: reset
hu: alaphelyzet

en: settings page
hu: beállítások oldal

en: There are no menu items yet.
hu: Nincs több menüpont.
