Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Menu item
id: Pokok menu

en: Expanded
id: Diluaskan

en: There are no menu items yet.
id: Saat ini belum ada menu.
