Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: disabled
it: disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: edit
it: modifica

en: Menu item
it: Voce del menu

en: Expanded
it: Espanso

en: reset
it: ripristina

en: There are no menu items yet.
it: Non ci sono ancora voci di menu.

en: Value of weight is incorrect
it: Il valore del peso non è corretto
