Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्
