Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: Menu item
nl: Menuonderdeel

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: settings page
nl: instellingenpagina

en: There are no menu items yet.
nl: Er zijn nog geen menuonderdelen beschikbaar.
