Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: delete
pt: eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: disabled
pt: inativo

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: edit
pt: editar

en: Menu item
pt: Item de menu

en: Expanded
pt: Expandido

en: reset
pt: reiniciar

en: settings page
pt: página de configurações

en: There are no menu items yet.
pt: Não existem itens de menu ainda.
