Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: disabled
ru: отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: edit
ru: изменить

en: Menu item
ru: Пункт меню

en: Expanded
ru: Развёрнутый

en: reset
ru: сбросить

en: settings page
ru: страница настроек

en: There are no menu items yet.
ru: Это меню не содержит пунктов.
