Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Menu item
sk: Položka menu

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: reset
sk: resetovať

en: settings page
sk: stránka nastavení

en: There are no menu items yet.
sk: Neexistujú ešte žiadne položky menu.
