Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Expanded
sr: Проширено
