Tiny Menu Editor (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Menu item
th: เมนูย่อย

en: Expanded
th: แสดงเมนูย่อย

en: reset
th: คืนค่าเดิม

en: There are no menu items yet.
th: ไม่มีเมนูย่อย
