TinyBrowser (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: none
km: គ្មាន

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: n/a
km: គ្មាន

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: image
km: រូបភាព

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ

en: Maximum image resolution
km: គុណភាព​បង្ហាញ​រូបភាព​អតិបរមា
