TinyBrowser (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: none
mr: काहीच नाही

en: General settings
mr: सामान्य संरचना
