Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Warning
ar: تحذير

en: here
ar: هنا

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: %email is not a valid e-mail address.
ar: ليس %email عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
ar: ليست %emails عناوين بريد إلكترونية سليمة.

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء
