Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: here
bo: འདིར།

en: %email is not a valid e-mail address.
bo: %email་ནི་ཡང་དག་པའི་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་ཞིག་མ་རེད།

en: %emails are not valid e-mail addresses.
bo: %email་ནི་ཡང་དག་པའི་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་མ་རེད།

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ
