Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Warning
et: Hoiatus

en: here
et: siin

en: %email is not a valid e-mail address.
et: %email ei ole korrektne e-kirja aadress.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
et: %emails ei ole korrektsed e-kirja aadressid.

en: Debugging
et: Silumine

en: XSS (Cross Site Scripting)
et: XSS (murdskriptimine)
