Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Warning
fa: اخطار

en: here
fa: اینجا

en: %email is not a valid e-mail address.
fa: %email یک نشانی پست الکترونیکی معتبر نیست.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
fa: %emails نشانی‌های پست الکترونیک معتبر نیستند.

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی

en: HTML Mail
fa: نامه HTML
