Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Warning
jv: Weling

en: here
jv: nag kéné

en: Security
jv: Jagabaya

en: %email is not a valid e-mail address.
jv: %email dudu alamat e-mail sing bener.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
jv: %emails kabèh dudu alamat e-mail sing bener.
