Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: here
lv: šeit

en: Security
lv: Drošība

en: %email is not a valid e-mail address.
lv: %email nav korekta e-pasta adrese.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
lv: %emails nav korektas e-pasta adreses.

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Debugging
lv: Atkļūdošana
