Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: here
pl: tutaj

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: %email is not a valid e-mail address.
pl: %email nie jest prawidłowym adresem e-mail.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
pl: %emails nie są prawidłowymi adresami e-mail.

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: HTML Mail
pl: Wiadomość HTML

en: Detection
pl: Wykrycie

en: Very sensitive
pl: Bardzo wrażliwe

en: Very tolerant
pl: Bardzo tolerancyjne

en: Code execution
pl: Wykonanie kodu

en: Nesting level
pl: Poziom zagnieżdżenia

en: Send mails to site administrators
pl: Wyślij maile do administratorów strony
