Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Warning
pt: Aviso

en: here
pt: aqui

en: Security
pt: Segurança

en: %email is not a valid e-mail address.
pt: %email não é um endereço de e-mail válido.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
pt: %emails não são endereços de e-mail válidos.

en: Debug mode
pt: Modo debug

en: Debugging
pt: Depurando
