Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Warning
ca: Avís

en: Security
ca: Seguretat

en: Rules
ca: Regles

en: Source
ca: Font

en: %email is not a valid e-mail address.
ca: %email no és una adreça vàlida de correu.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
ca: %emails no són adreces vàlides de correu.

en: Debugging
ca: Depuració
