Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Source
el: Πηγή

en: %email is not a valid e-mail address.
el: Το %email δεν είναι έγκυρη διεύθυνση e-mail.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
el: Τα %emails δεν είναι έγκυρες διευθύνσεις e-mail.

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση
