Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Warning
eu: Kontuz

en: Rules
eu: Erregelak

en: Source
eu: Iturburua

en: %email is not a valid e-mail address.
eu: '%email' ez da posta elektroniko helbide baliagarria
