Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Warning
gl: Alerta

en: Security
gl: Seguranza

en: Source
gl: Orixe

en: %email is not a valid e-mail address.
gl: %email non é un enderezo de correo-e válido.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
gl: %emails non son enderezos de correo-e válidos.

en: Debugging
gl: Depuración
