Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Security
hu: Biztonság

en: Rules
hu: Szabályok

en: Source
hu: Forrás

en: %email is not a valid e-mail address.
hu: %email nem érvényes e-mail cím.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
hu: %emails nem érvényes e-mail címek.

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: HTML Mail
hu: HTML levél

en: Detection
hu: Észlelés

en: Sensibility of intrusion detection system.
hu: A behatolásészlelő rendszer érzékenysége.

en: Paranoid sensibility
hu: Paranoid

en: Very sensitive
hu: Nagyon érzékeny

en: Regular sensibility
hu: Átlagosan érzékeny

en: Quite tolerant
hu: Elég megengedő

en: Very tolerant
hu: Nagyon megengedő

en: Nesting level
hu: Beágyazás szintje

en: Mailing
hu: Levelezés

en: Impact
hu: Hatás

en: Save value
hu: Érték mentése
