Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Warning
ja: 警告

en: Security
ja: セキュリティー

en: Rules
ja: ルール

en: Source
ja: ソース

en: %email is not a valid e-mail address.
ja: %email は有効なメールアドレスではありません。

en: %emails are not valid e-mail addresses.
ja: %emails は有効なメールアドレスではありません。

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Debugging
ja: デバッグ処理

en: HTML Mail
ja: HTMLメール
