Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ
