Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Source
ku: سەرچاوە

en: %email is not a valid e-mail address.
ku: %email ئیمێلێکی درووست نییە.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
ku: %email ئیمێلی درووست نین،
