Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Source
lt: Šaltinis

en: %email is not a valid e-mail address.
lt: %email yra klaidingas el. pašto adresas.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
lt: %emails yra klaidingi el. pašto adresai.
