Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Source
my: ရင်းမြစ်
