Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Source
ps: سرچينه
