Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Warning
ro: Avertizare

en: Rules
ro: Reguli

en: Source
ro: Sursă

en: %email is not a valid e-mail address.
ro: %email nu este adresă de e-mail corectă.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
ro: %emails nu sunt adrese de e-mail valide.

en: Debugging
ro: Depanare
