Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Security
ru: Безопасность

en: Rules
ru: Правила

en: Source
ru: Источник

en: %email is not a valid e-mail address.
ru: %email — некорректный адрес электронной почты.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
ru: %emails — некорректные адреса электронной почты.

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Debugging
ru: Отладка
