Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Warning
sk: Varovanie

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Source
sk: Zdroj

en: %email is not a valid e-mail address.
sk: %email nie je platná e-mailová adresa.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
sk: %emails nie sú platné e-mailové adresy.

en: Debug settings
sk: Ladiace nastavenia
