Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Source
te: మూలం

en: %email is not a valid e-mail address.
te: %email అనేది సరైన ఈ-మెయిలు చిరునామా కాదు.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
te: %emails అన్నవి సరైన ఈమెయిలు చిరునామాలు కావు.
