Drupal Tiny-IDS (6.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Warning
tr: Uyarı

en: Security
tr: Güvenlik

en: Rules
tr: Kurallar

en: Source
tr: Kaynak

en: %email is not a valid e-mail address.
tr: %email geçerli bir e-posta adresi değildir.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
tr: %emails e-posta adresleri geçersizdir.

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Debugging
tr: Hata ayıklama
