TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Show on every page except the listed pages.
af: Vertoon op elke bladsy behalwe die gelyste bladsye.

en: Show on only the listed pages.
af: Vertoon slegs op gelyste bladsye.

en: Pages
af: Bladsye

en: enabled
af: geaktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Administer
af: Administreer

en: Operations
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Language
af: Taal

en: none
af: geen

en: edit
af: redigeer

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: left
af: links

en: right
af: regs

en: Preformatted
af: Voorafgeformateerde

en: Profile
af: Profiel

en: You must select at least one role.
af: Jy moet minstens een rol kies.

en: Site configuration
af: Webwerfkonfigurasie
