TinyMCE (6.x-1.1-dev) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Show on every page except the listed pages.
ar: اظهره في جميع الصفحات عدا الصفحات المحددة.

en: Show on only the listed pages.
ar: لا تظهره إلا في الصفحات المحددة.

en: Pages
ar: الصفحات

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: delete
ar: حذف

en: Administer
ar: أدر

en: Operations
ar: عمليات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Language
ar: اللغة

en: none
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ar: إعرض إذا كان كود بي.إتش.بي التالي سيرجع <code>TRUE</code> (نمط بي.إتش.بي، للخبراء فقط).

en: Preformatted
ar: منسق مسبقا

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: module
ar: الوحدة

en: Site configuration
ar: إعدادات الموقع
